Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

07 грудня на черговому засіданні сесії селищної ради Макарівський селищний голова Вадим Токар прозвітував про свою роботу та діяльність виконавчих органів селищної ради за 2020-2021 роки

У своєму виступі селищний голова, розповів про результати роботи у сферах соціально-економічного розвитку таких як: освіта, соціальний захист, охорона здоров’я, житлово-комунальне господарство та благоустрій, культура та спорт, громадський порядок та безпека.

Розставив головні акценти на пріоритетних напрямках своєї діяльності та роботи виконавчих органів Макарівської селищної ради за звітний період. Селищний голова підкреслив, що всі зусилля селищної ради були спрямовані на забезпечення стабільної роботи основних сфер життєдіяльності нашої громади.

Окрім звіту селищного голови, депутати заслухали інформацію начальника відділення поліції №3 Бучанського РУП ГУНП у Київській області Олександра Омельяненка щодо стану боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території нашої громади.

У ході сесії депутати прийняли ряд рішень із земельних питань та затвердили внесення змін до цільових програм.

З метою розширення мереж об’єктів і територій природно-заповідного фонду, збереження та відтворення цінних природних комплексів, генофонду рослинного та тваринного світу депутати надали згоду на створення ландшафтних заказників місцевого значення: «Змієві вали біля села Пашківка» площею 6,8 га, «Змієві вали біля села Завалівка» площею 2,6 га, «Макарівське городище» площею 3,4 га.

З поміж інших питань, депутати затвердили план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2022 рік. Також затвердили кандидатуру Олени Радченко на посаду старости Маковищанського старостинського округу.

Селищний голова подякував усім за співпрацю і привітав працівників ради та депутатів з Днем місцевого самоврядування.