Засідання було розпочато зі звіту начальника Фінансового управління Тетяни Логвіної про виконання бюджету Макарівської селищної територіальної громади, яка поінформувала присутніх про виконання доходної та видаткової частини бюджету за 9 місяців 2021 року. Зазначила, що до бюджету громади надійшло 309 361,4 тис. грн. Основним бюджетоутворюючим податком у складі доходів є податок на збір та доходи з фізичних осіб, який склав 132 208,3 тис.грн.
Акцентувала увагу присутніх на тому, що наявний фінансовий ресурс дозволив забезпечити своєчасне фінансування захищених статей бюджету та інших видатків, що забезпечують виконання бюджетними установами своїх функцій.

Члени виконавчого комітету спланували свою роботу на IV квартал 2021 року.

Окремим рішенням члени виконавчого комітету уповноважили старост Макарівської селищної ради, працівників відділення поліції № 3 Бучанського РУП ГУП у Київській області, комунальних підприємств Макарівської селищної ради та інспекторів ГФ «Макарівська муніципальна інспекція» на складання протоколів про адміністративні правопорушення на території громади, що сприятиме підвищенню відповідальності фізичних та юридичних осіб за правопорушення в сфері благоустрою, захисту прав громадян на відпочинок та безпеку, боротьбі зі стихійними звалищами, захаращенням території громади

Одразу кілька рішень виконавчого комітету стосувалися питань захисту прав дітей та захисту особистих та майнових прав повнолітніх осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права, зокрема: чотирьом дітям надано статуси дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування; про доцільність призначення опікуна над повнолітньою особою та інші.

З поміж іншого, члени виконавчого комітету затвердили рішення комісії з визначення виконавця послуг на вивезення побутових відходів в смт Кодра, прийняли рішення про встановлення тарифів на теплову енергію трьом підприємствам, що надають послуги з теплопостачання.