Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

За пропозиції Макарівського селищного голови Вадима Токаря було прийнято рішення про ініціювання створення добровольчого формування на території Макарівської громади та схвалено програму забезпечення заходів з підготовки територіальної оборони Макарівської громади.

Крім цього, членами виконавчого комітету було схвалено:

• проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку Макарівської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки;
• проект Програми створення та ведення містобудівного та земельного кадастру Макарівської селищної територіальної громади на 2022 рік.

З питань бюджету виступила Начальник фінансового управління Тетяна Логвіна, яка прозвітувала про виконання бюджету Макарівської селищної територіальної громади за 2021 рік.

Одним з головних питань, що розглядалося на засіданні, було питання про організацію харчування учнів і вихованців закладів освіти Макарівської селищної ради у 2022 році. У зв’язку із стрімким зростанням цін на продукти харчування, після ретельного вивчення цього питання було схвалено рішення про збільшення вартості харчування для однієї дитини на день, а саме:

• для учня закладу загальної середньої освіти – було 29,00 грн., стало 37,00 грн.;
• для вихованця закладу загальної середньої освіти, який має у своєму складі дошкільний підрозділ – було 37,00 грн., стало 50,00 грн.;
• для вихованця закладу дошкільної освіти – було 37,00 грн., стало 50,00 грн.;
• для вихованця групи з цілодобовим перебуванням закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Веселка» Макарівської селищної ради – було 40,00 грн., стало 65,00 грн..

Ще одним актуальним питанням для нашої громади залишається питання налагодження пасажирського автомобільного перевезення. Зважаючи на це, члени виконавчого комітету схвалили рішення про проведення конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що проходять у межах території Макарівської селищної територіальної громади.

З поміж іншого на засіданні виконавчого комітету схвалено низку рішень із соціальних, житлових питань; соціально-правового захисту прав дітей; присвоєння, зміну, коригування адрес нерухомого майна; надання дозволу на розміщення реклами.