Порядком денним пленарного засідання передбачено розгляд питання щодо затвердження Програми забезпечення заходів з підготовки територіальної оборони Макарівської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки, Попередньо, включенню цього питання до порядку денного сесії передувало схвалення проекту Програми виконавчим комітетом. Саме розроблення та прийняття Програми було ініційовано Макарівським селищним головою Вадимом Токарем. Реалізація заходів Програми дозволить створити на території громади передумови оперативного реагування на надзвичайні кризові ситуації, підтримання безпеки та правопорядку, організації управління та взаємодії зі штабом району територіальної оборони, забезпечення функціонування добровольчого формування тощо.

Також у планах розгляд питання про схвалення проекту договору про співробітництво з Бородянською селищною територіальною громадою щодо будівництва «Центру громадської безпеки Бородянської та Макарівської територіальних громад» в с. Вабля. Проект передбачає розміщення екстрених служб в одній сучасній будівлі на межі територіальних громад, що дозволить надавати ефективну допомогу мешканцям обох громад за оптимальних витрат на утримання цих служб.

Значна частина питань порядку денного стосується оформлення прав на землю мешканцями громади та суб’єктами господарювання, які здійснюють діяльність на території громади. В основі проектів цих рішень рекомендації постійної комісії селищної ради з питань земельних відносин, розвитку агропромислового комплексу, природокористування, екології, планування території, охорони пам’яток та історичного середовища за наслідками розгляду відповідних заяв.

Ознайомитись з повним переліком питань, що виносяться на сесію ви можете за посиланням https://new.makariv-rada.gov.ua/vidbudetsia-cherhova-15…/