Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Рідний Макарів, твоє серце невпинно б’ється 517 років.

Колись в цей день ми всі збирались на головній площі, запрошували найкращих співаків й артистів аби разом відзначити день народження нашого містечка.

А зараз ми разом прожили ще один непростий рік в умовах широкомасштабної війни.

Макарів і досі оговтується від ран, нанесених російськими окупантами в лютому-березні 2022 року, і досі втрачає своїх найкращих синів у визвольних боях на сході й півдні нашої держави.

Захоплююсь дружністю, єдністю та згуртованістю макарівчан.
Всупереч всім випробуванням та страшним втратам, ви знаходите сили і можливості боротися далі за свою свободу, а наше містечко продовжує відбудовуватися.

Із вдячністю та скорботою довічно будемо згадувати мешканців та уродженців Макарова, які віддали життя за те, щоб наше небо було мирним.
Низький уклін та світла пам’ять Героям, які на Небесах.
Сердечно дякую захисникам і захисницям, справжнім патріотам рідної держави, які у пеклі війни продовжують сталево тримати оборону, рятують життя та наближають нашу Перемогу.

Пишаюсь нашим містечком та його жителями. Вірю, що спільними зусиллями нам вдасться відбудувати і розвивати його, щоб воно було затишною домівкою для своїх мешканців і лишало по собі неймовірні враження для гостей.

Нехай нас завжди об’єднує любов і та небайдужість до рідного містечка.
Миру нам всім і якнайшвидшої перемоги!

Зі святом, Макарів! 🇺🇦

Вадим ТОКАР,
Макарівський селищний голова