Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Основними завданнями працівників Макарівської ДПІ ГУ ДПС у Київській області є здійснення сервісного обслуговування платників податків та надання адміністративних послуг.

За січень – вересень 2022 року Центр обслуговування платників відвідало 2646 платників податків – підприємців та юридичних осіб, а також пересічних громадян .

Найбільш запитуваними є питання з надання допомоги платникам податків щодо роботи з електронними сервісами ДПС, подання звітності в електронному вигляді та питання з видачі картки платника податків .

За січень – вересень 2022 року дану послугу отримали 1216 фізичних осіб. Надано 308 послуг з видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.

За звітний період зареєстровано 550 платників єдиного податку, надано 314 витягів з реєстру платників єдиного податку та 20 витягів з реєстру платників податку на додану вартість, зареєстровано 117 книг обліку розрахункових операцій, 27 розрахункових книг та 93 реєстратора розрахункових операцій.

Окрім надання адміністративних послуг в ЦОП платникам та громадянам надавалися консультативні та інформаційні послуги щодо використання програмного забезпечення для подання звітності в електронному вигляді, щодо нарахованих та сплачених до бюджету податків і зборів, порядку заповнення податкових декларацій та розрахунків, користування електронними сервісами ДПС.

Щоденно спеціалісти ДПІ надають консультації та практичну допомогу з питань формування звітності та роботи сервісу «Електронний кабінет платника» .

Наголошуємо, що все про сервіси податкової, анонси, роз’яснення, коментарі фахівців та інша корисна інформація міститься на офіційних сторінках Державної податкової служби України fb.com/TaxUkraine, youtube.com/TaxUkraine та t.me/tax_gov_ua.

Підписуйтеся та отримуйте інформацію з першоджерела.

Дистанційна співпраця заощадить час і упередить виникнення небажаних наслідків для здоров‘я. Будьмо свідомими і відповідальними!