🧹🌳 03 травня працівники Копилівського старостату, Копилівського ліцею, Будинку культури, Копилівської Медичної Амбулаторії, КП «Колонщина сервіс» та активні мешканці села долучитися до благоустрою в Копилівському старостинському окрузі.

Спільними зусиллями вони впорядкували пришкільну територію, квіткову алею та клумби, Меморіали пам’яті воїнам загиблим у Другій світовій війні в Копилові та Северинівці, обрізали та побілили дерева, упорядкували територію на кладовищах та біля Будинку культури.

Об’єднані зусилля були націлені на покращення санітарного стану та естетичного оформлення території, а отриманий результат безсумнівно милує око чистотою, а весняний вітер і тепло сприяють загальному піднесеному настрою.

Завзятість та небайдужість учасників благоустрою переконливо підтверджує, що у єдності наша сила, бо коли ми разом – ми можемо все!