На засіданні постійної комісії селищної ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, реалізації державної регуляторної політики депутатами запропоновано збільшити фінансування Програми забезпечення заходів з підготовки територіальної оборони Макарівської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки.

Зважаючи на це, сьогодні на черговому засіданні сесії селищної ради депутати затвердили Програму забезпечення заходів з підготовки територіальної оборони Макарівської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки та збільшили її фінансування з 600 тис. грн. на 1,1 млн. грн. для забезпечення готовності та функціонування добровольчого формування територіальної оборони, яке діятиме на території громади.

Також, хочу зазначити, що з бюджету Макарівської селищної ради було виділено субвенцію районному бюджету Бучанського району в сумі 300 тис. грн. на підтримку батальйону територіальної оборони Бучанського району ВЧ А-7299, а саме на придбання матеріально-технічних засобів (наметів, форми одягу, спальних мішків, карематів, засобів зв’язку та інше).