На території ТОВ AGT plus у селі Небелиця Макарівської селищної ради гордо височить Прапор України – символ української державності.
ТОВ «АГТ Плюс» розпочало свою діяльність у селі Небелиця ще в 2013 році. Сьогодні це потужне виробництво, оснащене сучасним високотехнологічним обладнанням, що дає можливість виготовляти якісну продукцію в найкоротші терміни. Широкий асортимент, зокрема: стінові панелі, меблеві фасади, міжкімнатні двері, ламінат – користується попитом в українських меблевих компаній, дизайнерів, фабрик по виготовленню меблів. Варто зазначити, що майже 80 % працюючих – жителі нашої громади.

Ініціаторами встановлення символу волі, могутності, слави і величі української нації стали власники підприємства Максим Рогожин та Вадим Харітонов. У 2014 році це був найбільший прапор в Україні. Його вага понад 25 кг, полотнище 8х12 — це 96 кв.м.
Долаючи негоду, синьо-жовтий стяг майорить на висоті 30 метрів, зустрічає та проводжає автомобілістів, що проїжджають трасою Київ-Чоп, вітає місцевих перехожих і гостей громади на Макарівській землі.