Департамент житлово-комунального господарства та енергоефективності Київської обласної державної адміністрації та Громадське об’єднання «Рада ОСББ Київської області» запрошує взяти участь голів ОСББ, ЖБК та учасників ініціативних груп щодо створення ОСББ нашої громади у заході на тему:

🏢 Відновлення багатоквартирних будинків Київщини.

📆Коли?
23 лютого 2023 року об 11:00

📍Де?
Приміщення Макарівської селищної ради (2 поверх, зала засідань), за адресою: вул. Димитрія Ростовського, 30, смт Макарів.

Питання, які розглядатимуться:
➡️ Інформування ОСББ та інших співвласників багатоквартирних будинків про можливості отримання фінансування пошкоджених багатоквартирних будинків в наслідок російської агресії за Програмою «ВідновиДІМ» (зміни в Програмі) та Програмою підтримки ОСББ Київської обласної військової адміністрації;
➡️ Супровід ОСББ;
➡️ Підтримка у створенні ОСББ;
➡️ Визначення рівня підготовки ОСББ до подання заявки за Програмою «ВідновиДІМ».