Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Відповідно до вимог Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» в Макарівській селищній територіальній громаді триває черговий призов громадян України на строкову військову службу.

На строкову військову службу призиваються придатні для цього за станом здоров’я громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову.

У разі ненадходження повістки з будь-яких причин, призовники все одно мають з’явитися протягом 10 днів від початку чергового призову до 3-го відділу Бучанського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки!

За всіма фактами ВІДМОВИ від отримання повісток та їх НЕОТРИМАННЯ з будь-яких причин, самостійного НЕПРИБУТТЯ призовників на призовні дільниці у встановлений строк, будуть складені відповідні матеріали та ГАРАНТОВАНО направлені органам Національної поліції для притягнення до кримінальної відповідальності!

ВАЖЛИВО, громадяни, які будуть призвані не братимуть участі в зоні АТО/ООС.