Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

ℹ️ На виконання пункту четвертого статті 24 Закону України «Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні» пропонуємо вам актуалізувати відомості стосовно реєстрації місця проживання в Реєстрі територіальної громади Макарівської громади.

®️Що таке Реєстр територіальної громади?

Реєстр територіальної громади (РТГ) – це сучасна база даних, яка створена з метою спрощення процедури обміну інформацією, для забезпечення потреб громади в автоматизації процесів.

✅ Що таке актуалізація?

Актуалізація даних – це необхідність внесення актуальної інформації/змін до інформації про особу в Реєстр територіальної громади Макарівської громади (у разі зміни прізвища та інших даних про особу, внесення дати реєстрації особам, які зареєстрували своє місце проживання до 04.04.2016).

Актуалізація необхідна для коректного відображення відомостей в Єдиному державному демографічному реєстрі, порталі «ДІЯ», Реєстрі територіальної громади.

Уточнення та актуалізація даних про зареєстрованих осіб здійснюється спеціалістами Макарівської селищної ради у кожному населеному пункті нашої громади.

Для перевірки існуючих електронних даних за адресою місця реєстрації жителям Макарівської громади, а саме: смт Макарів, с. Калинівка, с. Фасівочка необхідно звернутись до спеціалістів ЦНАПу селищної ради за адресою: вулиця Сергія Корольова, 7, смт Макарів; жителям старостинських округів – до спеціалістів на віддалених робочих місцях відповідного старостату.

📔При зверненні з собою потрібно мати оригінали документів:

▶️ паспорт громадянина України (всіх зареєстрованих за даною адресою);
▶️ ідентифікаційний номер (всіх зареєстрованих);
▶️ свідоцтво про народження (дітям до 14-ти років) та ідентифікаційний код (за наявності);
▶️ будинкова книга (за наявності);
▶️ свідоцтво про шлюб (при зміні прізвища).

☝🏻Тільки після повної актуалізації даних в електронному Реєстрі жителі громади зможуть отримати Витяг про місце реєстрації.

Додаткова інформація за 📲: 0961271886.