Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Відповідно до Програми Міжнародного Комітету Червоного Хреста для жителів смт Макарів буде проводитися реєстрація на отримання грошової допомоги у розмірі 2500 грн. на кожного члена домогосподарства.

📌 Критерії для реєстрації:
● Постійно проживати у смт Макарів;
● Належати до однієї з категорій:
– Один чи декілька членів домогосподарства втратили та досі не поновили основне джерело доходу внаслідок збройного конфлікту, наприклад, роботу чи бізнес (підтверджується документально: запис у трудовій книжці, довідка від працедавця, інше);
– Житло зазнало пошкоджень або руйнувань внаслідок збройного конфлікту не менше ніж на 30% (підтверджується довідкою про пошкодження житлового приміщення).

📌 Для участі у програмі необхідно:
● Один представник домогосподарства повинен прийти на очну реєстрацію;
● Із собою мати оригінали наступних документів: паспорт, ідентифікаційні коди всіх членів родини,старших за 18 років та свідоцтва про народження дітей, акт депутата (в разі необхідності), що підтверджує факт проживання, документи, що підтверджують втрату доходу або пошкодження житла, реєстраційні документи ФОП (якщо заявник є підприємцем, який втратив дохід внаслідок збройного конфлікту), банківські реквізити з рахунком IBAN у разі наявності.

📌 Дата та місце реєстрації:
З 26 по 29 вересня 2022 року з 10:30 до 15:00 у приміщенні Макарівської селищної ради (2 поверх, зала засідань), за адресою: вул. Димитрія Ростовського, 30, смт Макарів.

❗️За більш детальною інформацією звертайтеся за телефоном гарячої лінії МКЧХ 0 800 300 155

Нагадуємо, що цього тижня вже проведено реєстрацію у наступних населених пунктах Макарівської громади: Андріївка, Липівка, Забуяння, Березівка, Ніжиловичи, Ситняки, Королівка

Заплановано: Калинівка, Фасівочка, Копилів, Вишеград, Гавронщина, Наливайківка, Почепин, Юрів, Завалівка, Зурівка.