Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

На території Макарівської селищної територіальної громади кількість захворівших на коронавірусну хворобу (COVID-19) за 4-й тиждень 2023 року (з 23 січня по 29 січня) становить 10 випадків, в тому числі 1 летальний, що на 1 випадок більше в порівнянні з 3 тижнем, коли було зареєстровано 9 випадків захворювання, госпіталізовано – 1, одужало – 2, всі дорослі. За 3-й тиждень захворіло 9 осіб , госпіталізованих – 7 осіб, одужавших – 0.

В смт Макарів зареєстровано захворівших на коронавірусну хворобу (COVID-19) – 3 особи, в тому числі 1 летальний випадок, що на 3 випадки менше в порівнянні з 3-м тижнем коли було зареєстровано 6 випадків захворювання.

Випадки захворювань зареєстровані:
в с. Забуяння – 3, с. Королівка – 2, с. Липівка – 1; с. Пашківка – 1. Одужали за період 4 тижня: с. Плахтянка – 1, смт Макарів – 1.

З метою упередження розповсюдження коронавірусної хвороби (COVID-19) не нехтуйте простими санітарними нормами, а саме:
– в місцях значного скупчення людей (в громадському транспорті, у відділеннях банківських установ, в закладах охорони здоров’я, об’єктах торгівлі тощо) користуватися засобами індивідуального захисту, антисептиками з вмістом спирту більше 65%;
– дотримуватись дистанції не менше 1,5 метра;
– при перших ознаках хвороби залишатися вдома, звертатися до сімейного лікаря;
– виконувати рекомендовані протиепідемічні та профілактичні заходи, дотримуватися правил особистої гігієни.

Бережіть себе і своїх близьких!

Фастівська районна філія
ДУ «Київський ОЦ КПХ МОЗ»