На території Макарівської селищної територіальної громади кількість захворівших на коронавірусну хворобу (COVID-19) за 5-й тиждень 2023 року (з 30 січня по 05 лютого) становить 10 випадків, що на 1 випадок більше в порівнянні з 3 тижнем, коли було зареєстровано 9 випадків захворювання, госпіталізовано – 0 осіб, одужало 15 осіб, в тому числі 1 дитина. За 4-й тиждень захворіло 10 осіб , госпіталізованих – 1 особа, одужавших – 2 особи.

В смт Макарів зареєстровано захворівших на коронавірусну хворобу (COVID-19) – 4 особи, що на 1 випадок більше в порівнянні з 4-м тижнем коли було зареєстровано 3 випадків захворювання.

Випадки захворювань реєстровані: в с. Марʹянівка – 2; с. Наливайківка – 1; с. Великий Карашин – 1; с. Маковище – 1.

Одужали за період 5 тижня: с. Маковище – 1; с. Пашківка – 1; с. Червона Слобода – 1; с. Липівка – 2, в тому числі 1 дитина.

З метою упередження розповсюдження коронавірусної хвороби (COVID-19) не нехтуйте простими санітарними нормами, а саме:
– в місцях значного скупчення людей (в громадському транспорті, у відділеннях банківських установ, в закладах охорони здоров’я, об’єктах торгівлі тощо) користуватися засобами індивідуального захисту, антисептиками з вмістом спирту більше 65%;
– дотримуватись дистанції не менше 1,5 метра;
– при перших ознаках хвороби залишатися вдома, звертатися до сімейного лікаря;
– виконувати рекомендовані протиепідемічні та профілактичні заходи, дотримуватися правил особистої гігієни.

Бережіть себе і своїх близьких!

Фастівська районна філія
ДУ «Київський ОЦ КПХ МОЗ»