Офіційний веб-сайт
Погода

Упродовж травня – липня 2025 року в нашій громаді відбувся цикл тренінгів із проєктного менеджменту, організованих БО «БФ «Право на захист» у співпраці з ГО «Агентство розвитку територій» та за підтримки AWO International, BMZ і Aktion Deutschland Hilft (ADH).

Під час навчань учасники представили ініціативи, покликані зміцнити нашу громаду. Однією з таких стала ідея створення «Жіночого простору відновлення ментального здоров’я» — безпечного та підтримувального середовища для жінок, які зазнали стресу або перебувають у складних життєвих обставинах.

Щоб проєкт максимально відповідав реальним потребам, запрошуємо усіх жінок громади пройти анонімне опитування за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScTw6j3u5mgcOx9Vg_9dhUWSzoAcDo_L0JcdhbylzwAbdizGw/viewform?usp=header

Результати будуть використані виключно в узагальненому вигляді — для подальшого планування підтримки ментального здоров’я жінок у Макарівській громаді.

🤝 Долучайтеся — ваш голос важливий!