Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо найменування вулиці Чумацька в с. Северинівка Копилівського старостинського округу

Макарівська селищна рада інформує про початок проведення громадського обговорення пропозиції щодо найменування вулиці Чумацька в с. Северинівка Копилівського старостинського округу.

Організатор громадського обговорення – комісія з питань найменування/перейменування об’єктів топоніміки на території Макарівської селищної територіальної громади.

Громадське обговорення проводиться з метою найменування вулиці, яка запланована містобудівною документацією, зокрема, генеральним планом території села Северинівка Копилівського старостинського округу, відповідно до Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Положення «Про порядок найменування/ перейменування об’єктів топоніміки на території Макарівської селищної територіальної громади, затвердженого Рішенням виконавчого комітету Макарівської селищної ради від 17.03.2023 № 044.

Перелік назви вулиці, яка пропонується до найменування:

з/пІснуюча назваЗапропонована назва
1немаєЧумацька

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у письмовій формі протягом 2-х місяців з дня оприлюднення цього повідомлення, надсилаються на електронну скриньку: info@makariv-rada.gov.ua із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає або листом на поштову адресу: вул. Димитрія Ростовського, 30, смт Макарів, Бучанський район, Київська область, 08001.

Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Відповідальна особа за проведення громадського обговорення – Карбовський Анатолій Григорович – заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів селищної ради.

Результати громадського обговорення будуть оприлюдненні на офіційному веб-сайті Макарівської селищної ради. Після закінчення строку проведення громадського обговорення, але не пізніше 14 днів після його закінчення.