Повідомлення щодо оприлюднення проекту містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки з кадастровим номером 3222755100:00:016:0030, площею 6.1100 га, для розміщення житлової забудови в с. Калинівка Макарівської селищної територіальної громади» про початок процедури громадських обговорень та розгляду і врахування пропозицій громадськості.

На виконання ст. 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555 та постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.2022 р. «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555».

Макарівська селищна рада проводить громадські обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення вищезазначеної містобудівної документації.

Замовником детального плану території є Макарівська селищна рада Бучанського району Київської області. Розробник – ПП «ІНФОРГРОСБІЗНЕС». Підставою для розроблення є рішення Макарівської селищної ради Бучанського району Київської області від 24.12.2021 № 383-14-VIII.

Ознайомитись з проектом містобудівної документації можливо у приміщенні Макарівської селищної ради: 08000, Київська обл., Бучанський р-н, смт Макарів, вул. Димитрія Ростовського, буд. 30.

Пропозиції до містобудівної документації приймаються у письмовому вигляді з 01.06.2023 року на вищезазначену адресу. Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Громадські обговорення завершуються 01.07.2023 року.

Відповідальна особа – начальник відділу містобудування, архітектури та просторового планування Макарівської селищної ради Почупайло Є.В.

На виконання вимог п. 20 постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження порядку проведення громадських слухань щодо проектів містобудівної документації на місцевому рівні» Макарівська селищна рада організовує прилюдну презентацію матеріалів та громадські слухання детального плану території за участі замовника, розробника та платника у режимі відеоконференції 22.06.2023 року о 10:00 годині за посиланням: https://meet.google.com/jwa-neod-qwv.