26 травня Вадим Токар, селищний голова, вчергове провів нараду із своїми заступниками, керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств, поліцейським офіцером громади.

У ході наради заслухано керівників структурних підрозділів щодо стану справ за напрямками діяльності та виконання поставлених минулої пʼятниці доручень, обговорили план роботи на наступний тиждень.

🔸 Зокрема, мова йшла про відзначення Дня захисту дітей в громаді; організацію поселення ВПО для тимчасового проживання в Модульне містечко; організацію вивезення ТПВ.

❗️Селищний голова наголосив, що у липні цього року вступає в силу Закон України «Про управління відходами», згідно з яким у громадян настає відповідальність за неукладення договору про надання послуги з управління відходами з виконавцем відповідної послуги.

☑️ Особливу увагу на нараді було приділено організації роботи Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені обʼєкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України, Макарівської селищної ради.

Про початок роботи комісії доповів Анатолій Карбовський, який є головою згаданої комісії.
Мова йшла зокрема, про перше організаційне засідання, на якому члени комісії обговорили Положення про комісію, порядок проведення засідань, особливості питань, які має вирішувати комісія та розподілили функціональні обовʼязки між членами комісії.

ℹ️ Мова йде про програму державної допомоги єВідновлення. Громадяни, чиє житло отримало незначні пошкодження внаслідок збройної агресії рф і яке ще не було відремонтоване, зможуть скористатись новою послугою в «Дії» для отримання допомоги від держави для відновлення свого помешкання.

Комісія буде виїжджати робити обстеження, визначатиме обʼєми пошкоджень за результатами яких складатиме чек-листи і потім на засіданні приймати рішення щодо компенсації.
Сума ж грошової допомоги визначається індивідуально. Максимальний розмір виплати не перевищуватиме 200 тис. гривень.

По завершенню наради надано низку доручень.