Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Макарівська селищна рада інформує про початок проведення громадського обговорення пропозиції щодо перейменування вулиці Сави Освященного на вулицю Захисників України в селі Колонщина Колонщинського старостинського округу.

Організатор громадського обговорення – комісія з питань найменування/перейменування об’єктів топоніміки на території Макарівської селищної територіальної громади.

Громадське обговорення проводиться з метою увічнення пам’яті про захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України та Макарівської селищної територіальної громади, відповідно до Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичними особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 № 989.

Перелік назви вулиці, яка пропонується до перейменування:

з/пТеперішня назваЗапропонована назва
с. Колонщина
1Сави ОсвященногоЗахисників України

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у письмовій формі протягом 2-х місяців з дня оприлюднення цього повідомлення, надсилаються на електронну скриньку Макарівської селищної ради: info@makariv-rada.gov.ua із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає або листом на поштову адресу: вул. Димитрія Ростовського, 30, смт Макарів, Бучанський район, Київська область, 08001.

Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Відповідальна особа за проведення громадського обговорення – Карбовський Анатолій Григорович – заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів селищної ради.

Результати громадського обговорення будуть оприлюдненні на офіційному веб-сайті Макарівської селищної ради не пізніше 14 днів після закінчення строку проведення громадського обговорення.