Макарівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування, а саме:

• головного спеціаліста Відділу освіти, молоді, фізичної культури і спорту Макарівської селищної ради;
  • провідного спеціаліста відділу планування доходів, бухгалтерського обліку та звітності Фінансового управління Макарівської селищної ради.

Вимоги до кандидатів: Громадянин України; повинен знати: Конституцію України, закони України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції» та інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування, інші нормативно-правові акти відповідно до функціональних обов’язків.

Кваліфікаційні вимоги до посади провідного спеціаліста відділу планування доходів, бухгалтерського обліку та звітності Фінансового управління Макарівської селищної ради: вища технічна освіта не нижче ступеня бакалавра бажано в галузі комп’ютерних систем, інформаційних технологій або прикладної інформатики, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи.

Кваліфікаційні вимоги до посади головного спеціаліста Відділу освіти, молоді, фізичної культури і спорту Макарівської селищної ради: вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають особисто наступні документи:

• заяву на участь у конкурсі (на ім’я голови конкурсної комісії);
  • заповнену особову картку (форми П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4х6 см;
  • копії документів про освіту;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  • декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції»;
  •  копію документа про повну загальну середню освіту (з додатком), для засвідчення та підтвердження факту вивчення особою української мови, як навчального предмета (дисципліни), або державний сертифікат про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови відповідно (ст. 10 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня розміщення оголошення за адресою: вул. Димитрія Ростовського, 30, смт Макарів, Бучанський р-н, Київська обл., 08001.
Додаткову інформацію про основні функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці можна отримати за тел. (045) 78 52976.