Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Ветерани та їхні родини можуть отримати допомогу у питаннях ментального здоров’я. Контакти перевірених надавачів таких послуг опубліковано на сайті Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої Першою леді Оленою Зеленською.

⏺ Урядова гаряча лінія 1545. З питань ветеранів війни та членів їхніх сімей – кнопка 9 на IVR (інтерактивна голосова відповідь).
⏺ Гаряча лінія кризової допомоги та підтримки Українського ветеранського фонду за номером:
0 800 332 029.
⏺ ГО «Вільний вибір» https://www.vvybir.org.ua/ – надає психологічну підтримку ветеранам, військовим та їхнім родинам у доказових методах психотерапії. Телефон гарячої лінії: (063) 646-49-91.
⏺ «Лісова поляна» https://www.lisovapoliana.com.ua/ – Центр психічного здоров’я та реабілітації МОЗ України. Психологічна допомога ветеранам і людям, які пережили полон. Для запису телефонуйте за номером (073) 450-60-00.
⏺ Veteran Hub https://veteranhub.com.ua/ – безоплатно надає психологічні та юридичні консультації. Також тут можна отримати пояснення юристів щодо статусів і виплат, проходження ВЛК і МСЕК.
⏺ Онлайн-платформа Mental help https://mentalhelp.com.ua/ – безоплатна професійна психологічна допомога та підтримка для українців.
⏺ Ucare https://ucare.me/ – допоможе знайти висококваліфікованого психолога.
⏺ MARTA https://marta.mva.gov.ua/ – це проєкт ментального здоров’я для ветеранів, їхніх рідних та близьких. Дає змогу анонімно пройти тестування, зрозуміти свій психологічний стан і за потреби знайти фахівця.
⏺ Мобільний застосунок «База». Тут зібрані матеріали про ментальне здоровʼя і вправи для самодопомоги. Також є можливість написати фахівцеві й отримати відповідь. Доступний на App Store та Google Play.