Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

▪️Макарівщина попрощалася із захисниками України Миколою Єфімовим та Олександром Омельченком, які загинули в бою з російськими окупантами.

🔸 З робочим візитом Макарівську громаду відвідали Генеральний директор Норвезької агенцїї розвитку співробітництва, радник та голова з гуманітарних питань посольства Королівства Норвегії в Україні, представники Норвезької ради у справах біженців в Україні (NRC) та Товариства Червоного Хреста України.

ℹ️ Макарівський селищний голова Вадим Токар взяв участь у розширеному засіданні Президії Конгресу місцевих та регіональних влад під головуванням керівника Офісу Президента Андрія Єрмака.

🏗 В Макарові розпочались роботи з відновлення ще одного багатоквартирного житлового будинку по вулиці Садова, 1а.

🏘 В Колонщині відкрили “Чудо містечко” для найблільш уразливих людей похилого віку з числа внутрішньо переміщених осіб, які постраждали від війни.

🌳 Макарівська громада долучилася до Всеукраїнського проєкту вшанування пам’яті маленьких українців, життя яких обірвала війна – “Гай дитячих снів”. В Макарові висадили 100 райських яблунь в пам’ять про семеро діток нашої громади, які загинули внаслідок агресії російської федерації.

🔸 Нашу громаду відвідав Директор Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ Ukraine Даніель Буше.

📌 На позачерговому засіданні виконавчого комітету Макарівської селищної ради члени виконавчого комітету затвердили рішення відповідних комісій в межах державної програми “єВідновлення” про надання першим 24-ьом мешканцям нашої громади житлових сертифікатів на купівлю нового житла замість того, що було зруйноване російськими окупантами на загальну суму більше 72 млн. грн.

🪪 В селі Гавронщина розпочав свою роботу Макарівський сектор оформлення документів Ірпінського обʼєднаного відділу ЦМУ ДМС у місті Києві та Київській області. У секторі можна оформити паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, вклеїти до паспорту громадянина України (зразка 1994 року) фотокартки по досягненню 25 чи 45-річного віку.

🏡 Бізнесмен та меценат Делл Лой Хансен вдруге відвідав нашу громаду. В ході зустрічі обговорили подальшу співпрацю, зокрема, будівництво 32 індивідуальних житлових будинків в селі Андріївка, чиї домівки були зруйновані внаслідок війни.

🏐 Спортсмени з Макарова – брати Андрій та Роман Прищепи взяли участь в чемпіонаті Європи з параволейболу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату в італійському місті Каорле.