Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

🏀 Новий спортивний зал для учнів Наливайківської гімназії. У рамках співпраці з Норвезькою радою у справах біженців в Україні у гімназії відремонтовано спортивний зал, покрівлю та туалетні кімнати.

🏗 Продовжується відновлення багатоквартирного житлового будинку в Макарові по вулиці Димитрія Ростовського, 62. В будинку вже замінено значну частину вікон та віконних блоків, закладено третій поверх зруйнованої секції, виконано утеплення технічного поверху.

🇺🇦 Команда волонтерської майстерні «Об’єднані любов’ю» Ніжиловицької гімназії щодня плете маскувальні сітки для наших військових на фронті. На запит наших захисників, а саме дві сітки (48 квадратних метрів) вже попрямували на фронт.

🏘 Триває реалізація Програми «ВідновиДім». ОСББ «Дім майбутнього» отримало частину Гранту від Фонду енергоефективності у розмірі 70% від загальної суми вартості будівельних робіт, необхідних для відновлення пошкодженого будинку. Загалом до Фонду енергоефективності подано 3 заявки з Макарова на участь у Програмі.

👩‍⚕🧑‍⚕У громаді працює мобільна медична бригада під егідою Товариства Червоного Хреста України. Місцеві мешканці можуть пройти безкоштовний медичний огляд та отримати ліки.