Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Упродовж останніх двох днів у Макарові з робочим візитом перебували мер німецького міста Вандліц Олівер Борхерт разом зі своїм заступником Сашею Бернаром.

«Одна справа – бачити фотографії, а зовсім інша – на власні очі побачити те, що відбулося. У мене бракує слів, щоб висловити все те, що відчуваю, оглядаючи руйнування, яких зазнав Макарів», – сказав мер Вандліца Олівер Борхерт.

☝️ Нагадаємо, у травні Вандліц та Макарів, наслідуючи приклад стратегічного партнерства між Гамбургом та Києвом, підписали Угоду про стратегічне партнерство та стали містами-побратимами.

За підсумками двох днів маємо домовленості з німецькими колегами щодо підтримки Макарова громадою Вандліца у ході ліквідації наслідків російської агресії, а також реалізації спільних проектів по закінченню війни в Україні.

Також, сьогодні, 13 червня 2022 року, разом з німецькими партнерами Вадим Токар зустрівся з Віталієм Кличком. Спільно обговорили можливі напрямки допомоги та співпраці між Макаровом та Вандліц.
Віталій Кличко, як голова Асоціація міст України був одним з ініціаторів підписання угоди про дружбу та взаємодопомогу між нашими містами.

Дякуємо німецьким партнерам за повну солідарність та підтримку у цей нелегкий час. Для нас – це дуже важливо.