Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

📝 Сьогодні під головуванням заступника селищного голови Лариси Омельченко відбулося засідання конкурсної комісії з визначення опорного закладу освіти Макарівської селищної територіальної громади.

На засіданні було розглянуто заявку Макарівського ліцею № 2 щодо створення на його базі опорного закладу освіти та заслухано директора ліцею Оксану Ковалінську, яка презентувала власний план розвитку освітнього закладу на наступні 3 роки. «Наша школа має стати ядром громади й забезпечити якісну освіту для усіх дітей. Статус «опорний заклад» дасть нові можливості. З ним ми сподіваємося поліпшити матеріально-технічну базу та якість освітніх послуг», – зазначила Оксана Ковалінська.

✅ За результатом розгляду поданих матеріалів, проаналізувавши наявність матеріально-технічної бази, рівень забезпечення кваліфікованими педагогічними кадрами, здатність забезпечити на належному рівні організацію допрофільної підготовки і профільного навчання, зручність та наявність автомобільних доріг з твердим покриттям для забезпечення безпечного підвезення учнів і педагогічних працівників до місця навчання, роботи та місця проживання, укомплектування бібліотечного фонду, комісія дійшла висновку, що Макарівський ліцей №2 відповідає вимогам, які ставляться до опорних закладів освіти, та рекомендувала присвоїти даному закладу статус опорного.