07 червня Макарівську громаду відвідали дипломатичні представники Посольства Королівства Швеції та Посольства Королівства Норвегії в Україні.

Заступниця голови місії, перший секретар Посольства Швеції Катя Солсбек та радниця/заступниця голови місії Посольства Норвегії Александра Вацко з офіційним візитом відвідали нашу багатостраждальну та нескорену громаду.

На власні очі вони змогли побачити наслідки агресії російських військ та спроб встановити на нашій землі «руській мір».

З дипломатичними представниками обговорили потенційні можливості співпраці та надання допомоги у відновленні нашої громади.

Селищний голова наголосив, що найбільш пріоритетне завдання на сьогодні – це відбудова житлового фонду та об’єктів соціальної інфраструктури.

«Війна змусила нас звертатися за допомогою до міжнародних партнерів. Тому ми будемо стукати в усі можливі двері всіх дружніх країн світу, аби знайти ресурси для відбудови громади» – зазначив селищний голова.

🤝 Сподіваємось на всебічну підтримку міжнародної спільноти.