Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

🌨 Друзі, найближчими днями на Київщині очікується погіршення погодних умов. Прогнозується дощ з переходом в мокрий сніг, ожеледиця, місцями пориви вітру до 20 метрів на секунду та суттєве зниження температури до -19°. Аварійні бригади ДТЕК переведені у посилений режим та працюють 24/7, аби вчасно усувати аварії.

Енергетики просять допомогти енергосистемі та не перевантажувати мережу під час різкого похолодання та максимально відповідально ставитися до споживання електроенергії. Після того, як з’явилось світло після відключення, електроприлади потрібно вмикати по черзі. Це допоможе уникнути аварій через перевантаження електромереж та зберегти світло у вашому та сусідніх будинках.

Як повідомлялося раніше (https://www.dtek-krem.com.ua/ua/news/dtek-vvodit-noviy-grafik-stabilizaciynih-vidklyuchen-u-kijivskiy-oblasti), компанія ДТЕК Київські регіональні електромережі з 3 січня запровадила оновлені графіки стабілізаційних відключень. Вони враховують поточну складну ситуацію в енергосистемі.

Якщо у вас відсутнє світло у години, що позначені білим кольором на графіку, можливо у вас виникла аварія.
Повідомте про це через зручні дистанційні сервіси. Найшвидший спосіб — написати в приватні повідомлення на сторінці в Facebook (https://www.facebook.com/dtekkrem) ДТЕК Київські регіональні електромережі. Також можна подати заявку на сайті компанії в розділі «Відсутня електроенергія (https://www.dtek-krem.com.ua/ua/shutdowns)?». Заявки приймаються в тому числі через кол-центр, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.