Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

За підтримки ГО «Партнерство «Green Business Ukraine» Макарівською селищною радою започаткована робота з обміну досвідом, розроблення та впровадження проектів з управління відходами під загальною назвою «На чистоту. Макарівщина».

Першим кроком у цьому напрямку стало проведення тренінгу у вигляді ділової гри з елементами проектного менеджменту, який відбувся 28 січня 2022 року.

Старости старостинських округів, керівники структурних підрозділів селищної ради об’єдналися в команди за тематиками та на чолі з менторами ГО «Партнерство «Green Business Ukraine» розробили і презентували власні проекти на такі теми: «Налагодження сортування ТПВ в рамках населеного пункту», «Підвищення рівня обізнаності дітей у сфері поводження з ТПВ», «Створення компостного центру», «Встановлення сортувальної лінії на території громади», «Зменшення негативного впливу на довкілля шляхом використання кавового жмиху як посипкового матеріалу».

Завдяки участі у заході учасники тренінгу отримали практичні знання та навички з написання проектів з управління відходами. У подальшому напрацьовані в ході тренінгу ідеї будуть переглянуті відповідними експертами та трансформовані в проектні заявки для отримання грантової допомоги на їх реалізацію.