Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

🔰Знайомтеся, КП «Карашин – сількомунгосп» Макарівської селищної ради – це команда невтомних працівників, які щодня дбають про благоустрій та комфорт жителів сіл Великий та Малий Карашин, Ситняки, Юрів, Завалівка, Копіївка, Мар’янівка, Небелиця, Червона Слобода та Рожів нашої громади. Штатна чисельність підприємства складає 14 чоловік.

Очолює цю команду досвідчений та компетентний директор – Марина Старовойт. Завдяки її небайдужому ставленню до роботи, підприємство успішно справляється з усіма поставленими завданнями.

Ось лише декілька прикладів їхньої роботи:
✅ Централізоване водопостачання: працівники підприємства дбають про безперебійну роботу водопровідних мереж, проводять планові ремонти та аварійні роботи, щоб забезпечити жителів якісною питною водою.
✅ Ліквідація аварійних дерев: у разі падіння дерев через негоду або інші причини, робітники оперативно їх розчищають, щоб не наражати на небезпеку людей та забезпечити безпеку на дорогах та тротуарах.
✅ Щоденне прибирання вулиць: комунальники дбають про чистоту, регулярно прибираючи вулиці від сміття, снігу, листя та інших забруднень.

Крім того, КП «Карашин – Сількомунгосп»:
✅ здійснює вивезення твердих побутових відходів;
✅ проводить роботи з благоустрою та озеленення територій;
✅ забезпечує обслуговування мереж вуличного освітлення.

Їхня щоденна праця робить наше життя кращим, комфортнішим та безпечнішим.