З 06 по 18 грудня в дитячій бібліотеці проходить майстер-клас «Солодка ялинка для воїна», до якого долучилися майже всі бібліотеки громади. Запрошуємо долучитися до майстер-класу батьків з дітьми та мешканців громади. До Дня Святого Миколая ці солодкі ялинки відправляться нашим воїнам-захисникам на передову та у військові шпиталі.

Також, напепедодні новорічно-різдвяних свят, в дитячому відділі КЗ «Публічна бібліотека» Макарівської селищної ради відкрилася «Творча майстерня Святого Миколая», щоб читачі змогли відчути чарівність та красу зимової пори.

Окрім цього, в бібліотеках громади проходять літературні вечорниці, бесіди, години народознавства.

Тож, запрошуємо усіх бажаючих до бібліотек аби насолодитися святковою атмосферою та весело, а головне, з користю провести час.