Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

На території Макарівської селищної територіальної громади кількість захворівших на коронавірусну хворобу (COVID-19) за 41-й тиждень (10 жовтня по 16 жовтня 2022 року) знизилася на 12 випадків, тобто в 1,4 разив порівнянні з попереднім тижнем:

У 8 населених пунктах громади зареєстровано:
– 28 випадків захворювання, в тому числі серед дітей – 4, з них госпіталізованих немає;
– одужали 30 осіб, в тому числі 5 дітей.

За попередній 40-й тиждень в 20 населених пунктах зареєстровано 40 випадків захворювання, у т.ч. 1 дитина, госпіталізовано 2 особи (1-дорослий та 1 дитина);- одужали 48 осіб, в тому числі – 2 дітей. Найбільше захворівших на коронавірусну хворобу (COVID-19) зареєстровано в смт Макарів – 12 випадків (всі дорослі), що в 1,25 рази нижче попереднього 40-го тижня, коли захворіло 15 осіб (в т.ч. 1 дитина).

Одужали 9 осіб (всі дорослі), за попередній тиждень одужали – 26 осіб (в т.ч. 1 дитина).

Також продовжує зростати захворюваність в с. Гавронщина, де зареєстровано 5 випадків захворювання, в т.ч. 1 дитина, що в 2,5 рази вище попереднього 40-го тижня, коли захворіло 2 особи (всі дорослі). Одужали 1 особа (доросла), за попередній тиждень також одужав 1 дорослий. В с. Плахтянка захворіло 4 особи, в т.ч. 3 дітей, що в 1,3 рази вище попереднього 40-го тижня, коли захворіло 3 особи (всі дорослі). Одужали 1 особа (доросла), за попередній тиждень одужавши не було.

Серед інших населених пунктів громади за минулий тиждень зареєстровано поодинокі випадки захворювань на COVID-19 серед дорослих в с. Забуяння – 2, с. Калинівка – 1, с. Мотижин – 1, с. Ситняки – 1, с. Фасова – 2.

За даними ДУ «Київський ОЦ КПХ МОЗ» в Бучанському районі, як і по Київській області, захворюваність на коронавірусну хворобу (COVID-19) значно знизилася.

За 41-й тиждень (з 10 жовтня по 16 жовтня 2022 року) захворюваність населення в Бучанському районі знизилася на 61,8 % в порівнянні з попереднім тижнем: в районі захворіло 120 осіб, за попередній тиждень захворіло – 314 осіб (в Київській області – зниження на 41,8%, по Україні – зниження на 37,1%).

З метою упередження розповсюдження коронавірусної хвороби (COVID-19) не нехтуйте простими санітарними нормами, а саме:
– в місцях значного скупчення людей (в громадському транспорті, в банківських структурах, в закладах охорони здоров’я, об’єктах торгівлі тощо) користуватися засобами індивідуального захисту, антисептиками з вмістом спирту більше 65%;
– дотримуватись дистанції не менше 1,5 метра;
– при перших ознаках хвороби залишатися вдома, звертатися до сімейного лікаря;
– виконувати рекомендовані протиепідемічні та профілактичні заходи, дотримуватися правил особистої гігієни.

Бережіть себе і своїх близьких!

За інформацією Фастівської районної філії
ДУ «Київський ОЦ КПХ МОЗ»