Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

15 липня в Макарові за участі Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова відбулося офіційне відкриття модульного містечка для родин, що втратили житло через російську агресію.

🇵🇱🤝🇺🇦Модульне містечко зведене за підтримки Урядів України та Польщі. З української сторони координацію проекту здійснювало Міністерство розвитку громад та територій України.

✔️ Модульне містечко дозволить тимчасово розселити 352 осіб, серед яких жінки, діти та люди літнього віку, які після бойових дій залишилися без даху над головою. Вже маємо заяви на поселення від 90 людей.Звісно, такий варіант проживання є тимчасовим.

Як зазначив Олексій Чернишов, такий тип конструкцій повністю відповідає вимогам та особливостям клімату і є комфортним для тимчасового розміщення громадян в будь-яку пору року.

Міністр висловив вдячність міжнародним партнерам та друзям, зокрема, Уряду Польщі, які у такий складний для України час надають підтримку нашим біженцям, людям, що втратили житло внаслідок військової агресії російської федерації, та долучаються до розміщення ВПО на території України.

ℹ️ Містечко складається з 88 житлових модулів. Воно містить житлові та санітарні модулі (туалет/душ), столові, ігрові та адміністративні модулі. Містечко має освітлення, опалення та повністю мебльовано. Це містечко передано Урядом Польщі безкоштовно.

🏘 Для поселення в модульне містечко мешканці Макарівщини, які втратили житло внаслідок збройної агресії російської федерації, можуть звернутись до Макарівської селищної ради (кабінет №3) або за телефоном 097-881-74-02 чи 093-611-09-98.