Урядова делегація з республіки Чехія на чолі з заступником міністра закордонних справ Чеської Республіки Ярославом Курфюрстом сьогодні завітали до Макарова, щоб вивчити потребу нашої громади у міжнародній допомозі, яка нам дуже потрібна.

Поважні гості на власні очі побачили наслідки військових злочинів в Макарові, зокрема, відвідали повністю знищений заклад дошкільної освіти «Теремок» та пошкоджений лікувальний корпус нашої лікарні.

Користуючись нагодою, Вадим Токар, Макарівський селищний голова розповів історію боротьби нашої громади під час активної фази бойових дій.

☝️І ще раз наголошуємо, ми не втрачаємо жодної можливості звертатися за допомогою до міжнародних партнерів, аби знайти ресурси для відбудови нашої громади.

🤝 Дякуємо делегації за увагу до нашої громади та підтримку.