Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

☝️Приміщення музичної школи зазнало значних пошкоджень під час активних бойових дій на території нашої громади у 2022 році. Прямим влучанням боєприпасів було пошкоджено покрівлю, внаслідок чого відбулося протікання та подальше пошкодження внутрішнього опорядження стін, вибиті вікна.

Раніше нам вдалося відремонтувати дах, замінити вікна, відновити електропроводку у всьому приміщенні та виконати утеплення частини фасаду закладу.

До відновлення актової зали долучився БФ “Магічні крила”, який надав будівельні матеріали для оздоблення стін, стелі та покриття для підлоги.

Об’єднавши зусилля, працівники закладу власними силами виконали ремонтні роботи. І от – результат! Сучасна, оновлена зала готова зустрічати діток, які демонструватимуть свої музичні здібності та таланти.

Зараз тут навчається більше двохсот учнів. За час існування закладу з його стін вийшло багато випускників. Деякі продовжили професійне навчання у вищих спеціалізованих навчальних закладах, окремі – стали зірками.

Щира подяка благодійникам за надану допомогу.

Також окрема подяка Олександру Третяку, керівнику даного закладу та його працівникам, які долучилися до відновлення приміщення школи мистецтв.