Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Маковищанська гімназія долучилася до громадської ініціативи “Європейське місто”!

🌿 В рамках цієї ініціативи гімназія реалізує проект “Від руйнування до нового життя”, який перетворить залишений радянський пришкільний простір (плац) на адаптований до сучасних функцій сквер!

Проект фінансується грантовою програмою ZMINA: Rebuilding, що співфінансується програмою створеною за підтримки Європейського Союзу в рамках спеціального конкурсу заявок на підтримку українських переселенців та українського культурного і креативного секторів.

Реалізація проекту “Від руйнування до нового життя” відбувається за підтримки МБФ ІЗОЛЯЦІЯ, Trans Europe Halles та Malý Berlín.

📍 Протягом квітня вже було проведено дві робочі зустрічі, під час яких учасниками та партнерами проекту було визначено основні аспекти розробки шкільного парку та презентовано бачення майбутнього простору на шкільному подвір’ї гімназії.

🖼 Також відбувся захід “Виставка ескізів: Майбутнє нашого скверу”, який пройшов з великим успіхом!

🧩 Архітектурна команда представила концепцію та ескізи майбутнього скверу, які отримали безліч позитивних відгуків і підтримки від присутніх.

Впевнені, що завдяки спільним зусиллям нам вдасться створити унікальний та емоційно значущий простір для наших дітей та всієї Макарівської громади!