Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування – «Детальний план території для будівництва виробничого комплексу по виготовленню будівельних матеріалів та виробів на земельній ділянці загальною площею 1,5002 га з кадастровим номером 3222788600:06:015:0001, яка знаходиться за адресою: вул. Вишнева (Леніна), 33-А, с. Юрів, Бучанський район, Київська область»

Відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості Макарівська селищна рада Бучанського району Київської області оприлюднює Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування – «Детальний план території для будівництва виробничого комплексу по виготовленню будівельних матеріалів та виробів на земельній ділянці загальною площею 1,5002 га з кадастровим номером 3222788600:06:015:0001, яка знаходиться за адресою: вул. Вишнева (Леніна), 33-А, с. Юрів, Бучанський район, Київська область».

Повна назва документа державного планування та стислий виклад його змісту: «Детальний план території для будівництва виробничого комплексу по виготовленню будівельних матеріалів та виробів на земельній ділянці загальною площею 1,5002 га з кадастровим номером 3222788600:06:015:0001, яка знаходиться за адресою: вул. Вишнева (Леніна), 33-А, с. Юрів, Бучанський район, Київська область». Необхідність розроблення детального плану обумовлена визначенням просторової композиції і параметрів забудови, організацією транспортного і пішохідного руху, визначенням планувальних обмежень використання території.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Макарівська селищна рада Бучанського району Київської області.

Передбачувану процедуру громадського обговорення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки, у тому числі:
а) дата початку та строки здійснення процедури: з 02.02.2024 по 13.02.2024;
б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): пропозиції приймаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил;
в) дата, час і місце проведення громадських слухань: не передбачається проведення громадських слухань;
г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування (за наявності) та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: в приміщені Макарівської селищної ради Бучанського району Київської області (адреса: вул. Димитрія Ростовського, 30, смт Макарів, Київська обл., 08001), а також на офіційному сайті (https://new.makariv-rada.gov.ua/) протягом 10 днів з дня оприлюднення цього повідомлення.
ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Макарівська селищна рада Бучанського району Київської області за адресою: вул. Димитрія Ростовського, 30, смт Макарів, Київська обл., 08001.
Електронна адреса: info@makariv-rada.gov.ua, makrada@ukr.net.
Строк: з 02.02.2024 по 13.02.2024.
д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: у приміщенні Макарівської селищної ради Бучанського району Київської області за адресою: вул. Димитрія Ростовського, 30, смт Макарів, Київська обл., 08001.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування: зважаючи на географічне положення проектованої території транскордонні наслідки реалізації проекту документа «Детальний план території для будівництва виробничого комплексу по виготовленню будівельних матеріалів та виробів на земельній ділянці загальною площею 1,5002 га з кадастровим номером 3222788600:06:015:0001, яка знаходиться за адресою: вул. Вишнева (Леніна), 33-А, с. Юрів, Бучанський район, Київська область» для довкілля, у тому числі здоров’я населення, не очікуються.

Повідомлення про оприлюднення