Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу СЕО та Детального плану території для розміщення ресторанного комплексу на земельній ділянці площею 0,8000га, яка знаходиться по вул. Копилівській в с. Копилів Бучанського району Київської області

Макарівська селищна рада Бучанського району Київської області згідно до вимог ст.10, 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», інформує про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та проекту ДДП – Детального плану території для розміщення ресторанного комплексу на земельній ділянці площею 0,8000га, яка знаходиться по вул. Копилівській в с. Копилів Бучанського району Київської області для забезпечення відкритого доступу впродовж всього періоду громадських обговорень та отримання зауважень і пропозицій громадськості.

Із Заявою про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та проектом документа державного планування є можливість ознайомитися на офіційному сайті за посиланням: https://new.makariv-rada.gov.ua/.

Громадськість у межах встановлених Законом України строки має право подати (письмова/електронна форма) зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту Детального плану території для розміщення ресторанного комплексу на земельній ділянці площею 0,8000га, яка знаходиться по вул. Копилівській в с. Копилів Бучанського району Київської області.

Зауваження та пропозиції до Заяви про визначення обсягу СЕО проекту Детального плану території для розміщення ресторанного комплексу на земельній ділянці площею 0,8000га, яка знаходиться по вул. Копилівській в с. Копилів Бучанського району Київської області подаються до Макарівської селищної ради Бучанського району Київської області (вул. Димитрія Ростовського, 30, смт Макарів, Київська обл., 08001) та електронному вигляді (info@makariv-rada.gov.ua, makrada@ukr.net).

Реєстрація, розгляд та врахування зауважень та пропозицій громадськості до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки будуть прийматися впродовж 10 днів з дня внесення до Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки заяви: з 02.02.2024 до 13.02.2024 р.

Повідомлення про оприлюднення