22 листопада 2021 року у Відділі освіти, молоді, фізичної культури і спорту Макарівської селищної ради відбулось засідання конкурсної комісії для проведення повторного конкурсу на заміщення вакантної посади директора Колонщинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Макарівської селищної ради.

До участі в повторному конкурсі допущено одного кандидата Омельченко Ірину Костянтинівну.

ПРОТОКОЛ №1
засідання конкурсної комісії для проведення повторного конкурсу

22 листопада 2021 року                                                                              смт Макарів

Всього членів комісії: 11 (одинадцять)

Присутні: 8 (вісім)

Омельченко Л.С.– заступник Макарівського селищного голови;
Волощенко І.М.– начальник Відділу освіти, молоді, фізичної культури і спорту
Макарівської селищної ради;
Матейчук О.В.– директор Центру професійного розвитку педагогічних працівників;
Тимошенко С.А.– головний спеціаліст Відділу освіти, молоді, фізичної культури і спорту Макарівської селищної ради;
Піхед Ю.В.– головний спеціаліст Відділу освіти, молоді, фізичної культури і спорту Макарівської селищної ради;
Сомко В.А.– юрисконсульт Відділу освіти, молоді, фізичної культури і спорту Макарівської селищної ради;
Негода О.О.– депутат Макарівської селищної ради;
Хохлюк В.Д.– голова Макарівської об’єднаної організації Профспілки працівників освіти і науки України.
Відсутні: 3 (три)
Султанова Л.М.– заступник начальника Відділу освіти, молоді, фізичної культури і спорту Макарівської селищної ради, голова комісії;
Полякова Я.А.– начальник управління гуманітарної політики Бучанської РДА;
Сушко С.О.– завідувач відділу управління закладами освіти КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів»

Порядок денний:

1. Розгляд документів кандидата Омельченко Ірини Костянтинівни на заміщення вакантної посади директора Колонщинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Макарівської селищної ради та вирішення питання про її допуск до участі в наступних етапах проведення повторного конкурсу.
Всього для участі в конкурсі подав документи 1 кандидат.
2. Обрання дати, часу та місця проведення наступного етапу конкурсу на заміщення вакантної посади директора Колонщинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
3. Визначення дати для ознайомлення кандидата з колективом закладу загальної середньої освіти, в якому оголошено конкурс.

СЛУХАЛИ ПО ПЕРШОМУ ПИТАННЮ:

Відповідно до статті 25 Закону України «Про освіту», статті 39 Закону України «Про повну загальну середню освіту», пункту 3.1.4. Положення про Відділ освіти, молоді, фізичної культури і спорту Макарівської селищної ради, затвердженого рішенням сесії Макарівської селищної ради від 27.11.2020 № 014-01-VIII, Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Макарівської селищної ради, затвердженого наказом Відділу освіти, молоді, фізичної культури і спорту Макарівської селищної ради від 09.07.2021 №144, наказу Відділу освіти, молоді, фізичної культури і спорту Макарівської селищної ради «Про оголошення повторного конкурсу на заміщення вакантної посади директора Колонщинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Макарівської селищної ради» від 26.10.2021 року №239, у зв’язку з тим, що попередній конкурс не відбувся через те, що кандидатом не були подані усі необхідні для участі у конкурсі документи.

19 листопада 2021 року, згідно наказу Відділу освіти, молоді, фізичної культури і спорту «Про затвердження складу конкурсної комісії для проведення повторного конкурсу на заміщення вакантної посади директора Колонщинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Макарівської селищної ради» від 19.11.2021 №263, затверджено склад конкурсної комісії для проведення конкурсу.

ВИСТУПИЛИ:

Волощенко І.М. зачитала склад затвердженої конкурсної комісії та умови проведення повторного конкурсу на заміщення вакантної посади директора Колонщинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Макарівської селищної ради.

Тимошенко С.А. надав для ознайомлення присутнім членам комісії документи кандидата, які були подані в термін 20 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу, згідно переліку ст. 39 Законом України «Про повну загальну середню освіту» та Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Макарівської селищної ради.

Перелік поданих кандидатом документів, а також їх зміст, відповідають вимогам статті 39 Закону України «Про повну загальну середню освіту», як кандидата на посаду директора комунального закладу загальної середньої освіти.

ВИРІШИЛИ:
Допустити до участі у повторному конкурсі на заміщення вакантної посади директора Колонщинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Омельченко Ірину Костянтинівну.

ПИТАННЯ 2:

ВИСТУПИЛИ:

Волощенко І.М. внесла пропозицію провести конкурсний відбір «30» листопада 2021 року.

ВИРІШИЛИ:
Підтримати пропозицію Волощенко І.М.

ПИТАННЯ 3:

ВИСТУПИЛИ:

Тимошенко С.А. виніс пропозицію провести ознайомлення кандидата з колективом закладу загальної середньої освіти, в якому оголошено конкурс «26» листопада 2021 року.

ВИРІШИЛИ:
Підтримати пропозицію Тимошенка С.А.

Члени комісії
 Омельченко Л.С.