МАКАРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА VІІІ СКЛИКАННЯ

смт Макарів

№ 183-о

Про початок опалювального періоду 2021/2022 року
у закладах освіти, охорони здоров’я, соціального захисту
Макарівської селищної ради

Відповідно до Законів України «Про теплопостачання», «Про житлово-комунальні послуги», Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630, пункту 4 розділу Х Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України, Міністерства житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 № 620/378, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 31 грудня 2008 р. за № 1310/16001, на виконання Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 24.03.2016 № 234, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 14 квітня 2016 р. за № 563/28963, Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 25.09.2020 № 2205, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 листопада 2020 р. за № 1111/35394, керуючись підпунктом 24 пункту «а» статті 30, статтею 32, пунктом 20 частини четвертої статті 42, пунктом 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядженням від 05.10.2021 № 547-к «Про виконання обов’язків селищного голови Токаря В.Я.»:

1. У разі встановлення температури повітря у приміщеннях закладів освіти, охорони здоров’я, соціального захисту Макарівської селищної ради нижче +16° С, дозволити розпочати у таких закладах опалювальний період з 11 жовтня 2021 року.
  2. Покласти персональну відповідальність за дотриманням вимог порядку підключення котелень та забезпечення безперебійної роботи систем опалення на керівників закладів, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.
  3. Загальному відділу апарату Макарівської селищної ради та її виконавчого комітету довести зміст цього розпорядження до відома керівників Відділу освіти, молоді, фізичної культури і спорту, Управління соціального захисту, Служби у справах дітей, Комунального некомерційного підприємства «Макарівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Макарівської селищної ради, Комунального некомерційного підприємства «Макарівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Макарівської селищної ради.
  4. Керівникам Відділу освіти, молоді, фізичної культури і спорту, Управління соціального захисту, Служби у справах дітей, Комунального некомерційного підприємства «Макарівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Макарівської селищної ради, Комунального некомерційного підприємства «Макарівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Макарівської селищної ради інформувати Макарівську селищну раду через Відділ житлово-комунального господарства, інфраструктури, транспорту, зв’язку та цивільного захисту про хід початку опалювального періоду у закладах освіти, охорони здоров’я, соціального захисту Макарівської селищної ради.
  5. Відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури, транспорту, зв’язку та цивільного захисту Макарівської селищної ради подати це розпорядження на затвердження виконавчому комітетові Макарівської селищної ради.
  6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Живагу Б.В.

В.о. селищного голови

Л.С. Омельченко

Розпорядження в.о. селищного голови від 08 жовтня 2021 року № 183-о “Про початок опалювального періоду 2021/2022 року у закладах освіти, охорони здоров’я, соціального захисту Макарівської селищної ради”