Відділ муніципальних ініціатив, інвестицій та розвитку територій Макарівської селищної ради

Адреса: 08001, вул. Димитрія Ростовського, буд. 30, смт Макарів, Бучанський р-н, Київська обл.

Електронна адреса: strategy.maktg@ukr.net

Структура відділу:

Начальник відділу – Пелешок Юлія Василівна
Спеціаліст І категорії – Безсмертна Ольга Миколаївна

Відділ є виконавчим органом Макарівської селищної ради, підконтрольний та підзвітний Макарівській селищній раді, підпорядкований виконавчому комітету Макарівської селищної ради, селищному голові, заступникам селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу обов’язків між ними.

Основні завдання Відділу:

• Формування та реалізація ініціатив задля сталого розвитку Макарівської територіальної громади на основі партнерства влади з місцевими громадськими організаціями, об’єднаннями громадян та бізнесовими структурами.
  • Стратегічне планування соціально-економічного розвитку громади. Здійснення аналітичної та організаційної роботи у сфері муніципального розвитку.
  • Координація діяльності виконавчих органів селищної ради у питаннях визначення доцільності залучення міжнародної технічної допомоги та інших зовнішніх та внутрішніх джерел фінансування у реалізацію проєктів у сфері муніципального розвитку.
  • Здійснення постійного моніторингу доступних потенційних зовнішніх та внутрішніх джерел фінансування проєктів і програм у сфері муніципального розвитку.
  • Внесення пропозицій селищному голові щодо програм ефективного розвитку громади, а також потенційних можливостей залучення коштів на їх реалізацію.
  • Організація роботи з метою сприяння залученню зовнішніх та внутрішніх джерел фінансування проєктів і програм у сфері муніципального розвитку та здійснює пошук потенційних інвесторів та кредиторів і встановлює контакти з ними.
  • Координація діяльності органів виконавчої влади з розробки, написання проєктів і програм у сфері муніципального розвитку для участі в конкурсах, грантових та кредитних програмах, що проводяться українськими та іноземними організаціями і установами.
  • Координація діяльності та здійснення моніторингу на всіх етапах реалізації програм, грантових проєктів і заходів у сфері муніципального розвитку.
  • Забезпечення та координація співпраці органів виконавчої влади та бюджетних установ з міжнародними та вітчизняними профільними структурами у сфері реалізації спільних проєктів.
  • Підготовка проєктів рішень селищної ради та її виконавчого комітету, розпоряджень селищного голови з питань компетенції відділу.
  • Участь у засіданнях комісій та робочих груп з підготовки концепцій, програм, стратегій розвитку у межах повноважень.
  • Забезпечення своєчасного розгляду звернень, листів та пропозицій фізичних та юридичних осіб.
  • Виконання завдань, визначених у розпорядженнях, дорученнях голови селищної ради, що знаходяться на контролі у відділі.
  • Виконання завдань, визначених в рішеннях селищної ради, виконавчого комітету, що знаходяться на контролі у відділі.
  • Виконання інших завдань, що стосуються повноважень відділу.