Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Відділ по роботі з Захисниками / Захисницями України та членами сімей загиблих Макарівської селищної ради

Адреса: 08001, Київська обл., Бучанський р-н., смт Макарів, вул. ***

Електронна адреса – veteran_makrada@ukr.net

Начальник відділу – Зозуля Оксана Сергіївна
Головний спеціаліст відділу – Іващенко Світлана Петрівна

Відділ по роботі з Захисниками / Захисницями України та членами сімей загиблих (далі – Відділ) входить в склад Макарівської селищної ради та її виконавчого комітету (далі – селищна рада), утворений рішенням селищної ради від 07.12.2023 №684-28-VІІІ згідно із Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”.

Основними завданнями Відділу є:
1) Здійснення аналізу соціальних потреб Захисників / Захисниць України та членів сімей загиблих.
2) Координування діяльності виконавчих органів селищної ради щодо надання всебічної допомоги Захисникам / Захисницям України та членам сімей загиблих.
3) Взяття участі у проведенні заходів щодо відзначення державних свят, ювілейних та пам’ятних дат, міжнародних днів, що стосується Захисників / Захисниць України та членів сімей загиблих.
4) Вирішення питань надання додаткових соціальних гарантій Захисникам / Захисницям України та членам сімей загиблих.
5) Консультування щодо реалізації гарантій, пільг, прав.

Основні напрями діяльності Відділу:
– Розгляд в установленому законодавством порядку звернень Захисників / Захисниць України та членів сімей загиблих.
– Проведення особистого прийому Захисників / Захисниць України та членів сімей загиблих з питань, що належать до компетенції Відділу.
– Аналіз та узагальнення інформаційних та інших матеріалів від виконавчих органів селищної ради про надання допомоги Захисникам / Захисницям України та членам сімей загиблих.
– Розробка та підготовка проектів нормативно-правових актів, рішень селищної ради, її виконавчого комітету, розпоряджень селищного голови у межах повноважень.
– Взяття участі у розробці цільових (комплексних) програм з питань соціального захисту та соціальної підтримки Захисників / Захисниць України та членів сімей загиблих.
– Внесення пропозицій під час формування бюджету щодо передбачення у складі видатків коштів на фінансування програм з питань, що належать до компетенції Відділу.
– Підготовка інформаційних, аналітичних та статистичних матеріалів з питань, що належать до компетенції Відділу.
– Розробка та розповсюдження інформаційно-роз’яснювальних матеріалів щодо соціальних гарантій Захисників / Захисниць України та членів сімей загиблих.
– Організація контролю за своєчасністю і повнотою виконання документів, що знаходяться на виконанні у Відділі.