Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Друзі! Вітаю Вас з Днем Незалежності України!

Ця історична й сакральна дата символізує мрію українського народу про державність, соборність і самостійність. А віднедавна це – символ незламності, стійкості й боротьби за незалежність для всього світу.

Попри намагання знищити нас, російський агресор ще міцніше згуртував українську націю, об’єднавши всіх нас єдиною метою – відстояти мир на своїй Батьківщині. І я висловлюю щиру вдячність, дорогі земляки, кожному з вас за безмежну любов до Макарівщини, до України.

Пишаюсь проявленим патріотизмом, твердою громадянською позицією, витримкою та одностайністю, яку ви демонструєте у часи великого протистояння ворогу.

Схиляю голову перед гарячими серцями кращих синів і дочок, котрі, не шкодуючи власного життя, захищають її від агресора.

Перемога України – мрія кожного з нас! І навіть попри те, що рашисти продовжують нещадно обстрілювати українську землю, знищують українські міста, вбивають мирних жителів, українці не перестають мріяти. Про відбудову зруйнованих міст. Про життя, яке ми матимемо після того, як Україна переможе.

Дякую нашим землякам, які мужньо боронять українську землю на різних напрямках, які просувають лінію оборони, звільняючи окуповані ворогом території, дякую їхнім батькам за виховання справжніх патріотів, свідомих громадян!

Сподіваюсь, що незабаром ми урочисто зустрічатимемо всіх синів і доньок нашої громади!

Переможемо! 🇺🇦

З повагою
Вадим ТОКАР,
Макарівський селищний голова