Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

22 грудня інспекторським складом Бучанського районного управління проведено планову перевірку Пашківської ЗОШ.

Під час перевірки рятувальники звернули особливу увагу на ті порушення, що можуть нести загрозу життю або здоров’ю людини у разі виникнення надзвичайної ситуації або пожежі, а саме стан забезпечення будівель та приміщень первинними засобами пожежогасіння, утримання в належному стані евакуаційних виходів та зовнішнього водопостачання, відповідності електромереж протипожежним вимогам.

Наприкінці рятувальники провели з відповідальними особами інструктажі щодо дотримання правил пожежної безпеки та порядку дій при виникненні пожежі.

Також 24 грудня рятувальники Бучанського районного управління провели пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору смт Макарів Макарівської територіальної громади.

Основними причинами виникнення пожеж у оселях людей є порушення правил влаштування та експлуатації пічного опалення та несправність електропобутових приладів. В переважній більшості, винуватці лиха – самі люди. Їх необережність у поводженні з вогнем у побуті, нехтування елементарними правилами пожежної безпеки і призводить до трагічних наслідків.

Щоб запобігти виникненню пожеж та загибелі людей на них, рятувальники спільно з представниками різних відомств навчають людей правилам пожежної безпеки в побуті та вказують господарям на основні порушення правил пожежної безпеки, які виявляли під час відвідин осель та надали людям кваліфіковані поради та рекомендації щодо їх усунення.

Під час проведення відпрацювання рятувальники нагадали правила поведінки на льоду та дії у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

Для кращого сприйняття інформації були роздані інформаційні листівки-пам’ятки на протипожежну тематику.