Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

15 грудня рятувальники Бучанського районного управління провели пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору с. Людвинівка Макарівської територіальної громади.

Основними причинами виникнення пожеж у оселях людей є порушення правил влаштування та експлуатації пічного опалення та несправність електропобутових приладів. В переважній більшості, винуватці лиха – самі люди. Їх необережність у поводженні з вогнем у побуті, нехтування елементарними правилами пожежної безпеки і призводить до трагічних наслідків.

Щоб запобігти виникненню пожеж та загибелі людей на них, рятувальники спільно з представниками різних відомств навчають людей правилам пожежної безпеки в побуті та вказують господарям на основні порушення правил пожежної безпеки, які виявляли під час відвідин осель та надали людям кваліфіковані поради та рекомендації щодо їх усунення.

Під час проведення відпрацювання рятувальники завітали до вихованців Фасівської ЗОШ де нагадали учням про правила пожежної безпеки під час святкування новорічних свят та про заборону користування піротехнічними виробами. Для кращого сприйняття інформації були роздані інформаційні листівки-пам’ятки на протипожежну тематику.