12 листопада рятувальники Бучанського районного управління провели пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору с. Колонщина Макарівської територіальної громади, Бучанського району з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий пожежонебезпечний період.

Основними причинами виникнення пожеж у оселях людей є порушення правил влаштування та експлуатації пічного опалення та несправність електропобутових приладів. В переважній більшості, винуватці лиха – самі люди. Їх необережність у поводженні з вогнем у побуті, нехтування елементарними правилами пожежної безпеки і призводить до трагічних наслідків.

Щоб запобігти виникненню пожеж та загибелі людей на них, рятувальники спільно з представниками різних відомств навчають людей правилам пожежної безпеки в побуті та вказують господарям на основні порушення правил пожежної безпеки, які виявляли під час відвідин осель та надали людям кваліфіковані поради та рекомендації щодо їх усунення.

Під час проведення відпрацювання громадяни отримали листівки на протипожежну тематику.