Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

З 12 по 20 серпня 2023 року проводитиметься громадське обговорення кандидатури Черкасова Віталія Валерійовича на посаду старости Андріївського старостинського округу шляхом опитування жителів у формі подвірного обходу, який здійснюватимуть: в селі Андріївка – Дьяченко Вікторія Петрівна, Нагорнюк Ірина Олегівна, Нестерчук Тетяна Василівна та Удод Тетяна Павлівна, в селі Червона Гірка – Біденко Катерина Іванівна.

Віддати свій голос за подану кандидатуру можуть жителі села Андріївка та Червона Гірка, які є громадянами України і мають право голосу на виборах, шляхом заповнення підписних листів на підтримку внесеної кандидатури старости. Волевиявлення особи щодо підтримки кандидата на посаду старости засвідчується її особистим підписом.

Для реєстрації та участі в громадському обговоренні необхідно мати при собі паспорт громадянина України (тимчасове посвідчення громадянина України – для осіб, недавно прийнятих до громадянства України).

Додаткову інформацію про проведення громадського обговорення можна отримати, надіславши відповідний запит на електронну пошту: info@makariv-rada.gov.ua.

Нижче пропонуємо Вам ознайомитися з інформацією про кандидата на посаду старости Андріївського старостинського округу.

Організаційний комітет