Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

▪️В останню путь провели трьох захисників України: Вадима Голика, Олександра Терлецького та Анатолія Свентіцького, які загинули в бою з російськими окупантами.

📊 Головний фінансовий документ на 2024 рік прийнято! На позачерговому засіданні сесії Макарівської селищної ради депутати затвердили бюджет Макарівської громади на 2024 рік, який передбачає фінансування, зокрема, 13-ти програм, що спрямовані на вирішення найактуальніших питань для мешканців громади та утримання найважливіших сфер життєдіяльності.

🖼 У Ситняківському ліцеї зʼявився мурал, який намалював відомий американський художник доктор Макс Фрідер (Dr. Max Frieder) разом з учнями та працівниками ліцею у співпраці з міжнародною громадською мистецькою організацією Artolution. На стіні команда зобразила єднання всього світу проти війни у підтримці України та майбутнє дітей.

🏡 В громаді активно триває відбудова приватних будинків з нуля на місці знищених. Завдяки реалізації обласної Програми 10 родин зможуть повернутися до своїх осель.

🏥 Продовжується процес відновлення закладів охорони здоров’я. Завершено ремонт частини пошкоджених приміщень хірургічного та терапевтичного відділень Макарівської лікарні.

✨ Представники Української скаутської організації «Пласт» Макарів передали до нашої громади Вифлеємський вогонь, який символізує мир, любов і добро, об’єднує всіх українців у світі.

🥋 Вихованці секції тхеквондо ФСК «Макарівська громада» (тренер Ігор Казанець) взяли участь у Міжнародних змаганнях з Тхеквондо WT Молдова м. Кишинів «OPEN CUP of the OLYMP CLUB 2023». 8 наших спортсменів зайняли місця кожен у своїй ваговій категорії.