Вже через декілька днів дитячим щебетом наповняться класи навчальних закладів Макарівської громади.
38 закладів освіти відчинять двері 1 вересня для 3974 учнів. Вперше шкільний дзвінок покличе за парти 405 діток.

4 школи селищної ради очолять новопризначені директори за результатами конкурсного відбору.

Вітаємо з призначенням на високу і відповідальну посаду – директора:
Захарченко Наталію Анатоліївну, Борівське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок»;
Шевченко Тетяну Василівну, Липівське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок»;
Ковалінську Оксану Анатоліївну, Макарівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – районна гімназія»;
Москаленко Валерію Олександрівну, Мотижинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.

Переконані, що ваш професійний досвід, енергія, управлінський талант і організаторські здібності дозволять домогтися значних досягнень на цьому високому і відповідальному посту.
Щиро бажаємо конструктивної роботи, невичерпних сил та успіхів у всіх починаннях! Нехай завжди супроводжує удача, розуміння та підтримка колег і однодумців, а непроста відповідальна робота приносить задоволення і творчі перемоги!
Розвиток освітньої галузі є і завжди буде пріоритетним завданням Макарівської селищної ради.