Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Комунальний заклад «Макарівський центр соціальної підтримки дітей та сімей «Промінь надії» Макарівської селищної ради розпочав свою роботу 1 вересня 2011 року. Тут тимчасово проживають діти з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.
У Центрі створені комфортні умови для хлопчиків і дівчаток та матерів з дітьми: ігрова, їдальня, санітарно-побутові кімнати, спальні, пункт медичної допомоги, дитячі та спортивні майданчики на подвір’ї.
Робота в Центрі вимагає багато сил і фізичних затрат, адже маленьке серденько глибоко поранене побаченим батьківським насильством, пияцтвом, самогубством. Багато часу, зусиль та терпіння докладають фахівці, щоб діти адаптувалися до нових умов проживання, відчули себе в безпеці, навчилися самообслуговуванню.
За 10 років діяльності Центру 442 особи отримали послуги у денному стаціонарі, з них: 72 дорослих та 370 дітей. Завдяки кропіткій роботі фахівців із соціальної роботи 58 матерів повернулися в родину і 113 діток не залишилися без батьківського піклування, 18 дітей всиновлено, 16 – влаштовано у прийомні сім’ї, 24 – у сім’ї родичів, 16 – у будинки сімейного типу, 221 – повернулася в біологічну сім’ю, 16 – отримали опіку, 22 – пішли на навчання.
Також у 15 населених пунктах селищної ради працює 10 фахівців із соціальної роботи, які забезпечують виявлення сімей на ранніх етапах кризи та надають таким сім’ям послуги відповідно до вимог чинного законодавства.
Сьогодні в Центрі залишається 19 отримувачів послуг, але їх кількість постійно змінюється. Колектив закладу намагається створити для дітей умови, наближені до домашніх: святкування днів народження та різних свят, екскурсії, оздоровлення, зустрічі з цікавими людьми тощо. Відправляючи на навчання, наповнюють торбинку продуктами, збирають одяг. Діти рухливі і не вкладаються у норматив «одна куртка на три роки».
Макарівська селищна рада вітає чудовий колектив Центру «Промінь надії» з десятою річницею. Бажаємо всім міцного здоров’я та Божих благословінь, процвітання, успіху і стабільності, взаєморозуміння в колективі, домашнього затишку і радісної атмосфери, щоб добробут і успіх завжди були головними складовими у вашій нелегкій, але важливій роботі!
Щиро вдячні благодійникам – за допомогу і сприяння в діяльності закладу, за теплоту, яку дарують дітям, обділеним батьківської уваги!